– „Przede wszystkim zacznę od wody. To jest absolutnie numer jeden. Powód oczywisty: do 70 procent masy naszego organizmu to woda, więc ona musi być dobrej jakości, jeżeli ten organizm ma funkcjonować. Kolejna ważna rzecz to oczywiście pokarm. Nie możemy przed tym umknąć. Jeżeli będziemy spożywali wyłącznie pokarm z półek supermarketów, to niestety, nie oszukujmy się, żeby nie robi im złej opinii, to należałoby się może zastanowić czy żywność produkowana taśmowo wręcz może być naprawdę wysokiej jakości” – mówi Ryszard Grzebyk.
Trader21: Jak promieniowanie wpływa na nasze zdrowie? (telefony, bramki lotniskowe, technologia 5G)
Historia pewnego dużego steku
– „Zawsze zalecam jedną prostą rzecz. To, co też opisuję w moich książkach, mieszkając w Kanadzie pojechaliśmy do jednego farmera, który miał naprawdę ekologiczne uprawy. Kupiliśmy między innymi ziemniaki, steki oraz warzywa. (…) Okazało się, że te steki były wielkości połowy mojej dłoni i jak popatrzyłem na talerz, to pomyślałem, że się tym nie najem, więc z takim trochę sceptycyzmem do tego podszedłem. Nie mogłem dotrwać do końca tego steku” – opowiada historię Grzebyk.
Jak przygotować zdrową i bezpieczną wodę?
Wodę możemy kupić wszędzie. Na stacji benzynowej, w markecie. Jednak jak to się odnosi do zdrowej wody. Jaką wodę powinniśmy kupować, pić? – „Kiedyś mój znajomy z Francji, który jeździ do Polski, powiedział, że jest biedny, że wozi wodę ze sobą. Chodzi o to, że ma odpowiednie filtry zainstalowane w domu, więc bierze sobie tę wodę do butelek szklanych, gdziekolwiek jedzie, żeby mu wystarczyła na całą podróż. Nigdy nie kupuje wody z butelek plastikowych, bo wie, jakie to niesie ze sobą zagrożenie” – wypowiada się na temat wody Ryszard Grzebyk.
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury [LEKTOR PL]
Zdrowa woda to podstawa
– „Im filtr droższy, to powinien być lepszej jakości, ale nie każdego może na to stać. (…) Dodatkowo wodę powinniśmy restrukturyzować. Chodzi o to, aby przywrócić jej pamięć pierwotną, czyli pamięć zerową. Jest to istotne dlatego, że jeżeli woda spotka się z jakąkolwiek cząsteczką chemiczną, ona zatrzymuje w sobie pamięć cząsteczki chemicznej. To może być szampon, olej samochodowy. To może być wiele rzeczy„ – kontynuuje Grzebyk.
Źródło: Grzegorz Kusz (YouTube)