Czy faktycznie produkcja sztucznego mięsa nie wiąże się ze śmiercią zwierząt? Czy spożywanie produktów bazujących na komórkach nowotworowych może być uznane za zdrową alternatywę dla nas i środowiska? Czy potencjalnie toksyczne odpady produkowane w procesie tworzenia sztucznego mięsa są rzeczywiście nieszkodliwe? Jak przebiega proces tworzenia żywności, która ma na celu wyeliminowanie głodu na świecie i zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego, zgodnie z celami Agendy 2030?
Jak odbywa się produkcja sztucznego mięsa?
Każda osoba powinna znać odpowiedzi na te pytania. Czy produkcja sztucznego mięsa rzeczywiście obywa się bez zabijania zwierząt? Czy konsumpcja produktów z komórek nowotworowych jest zdrową opcją dla nas i otoczenia? Czy odpady produkcyjne z procesu sztucznego mięsa naprawdę nie stanowią zagrożenia? Jak dokładnie tworzona jest żywność mająca zakończyć światowy głód i zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe zgodnie z Agendą 2030? Każdy powinien znać odpowiedź na te pytania!
Polecamy: Mięso laboratoryjne – chodzi o pieniądze, nie o klimat!
Czym jest Agenda 2030?
Czy zauważyliście, że niemal każdy supermarket, niezależnie od sieci – czy to Rewe, Aldi, Lidl, czy inny – posiada obecnie dedykowane sekcje wegetariańskie? Sieci fast food, takie jak McDonalds czy Burger King, również wprowadzają do swojej oferty roślinne burgery i nuggetsy. Wydawać by się mogło, że wegetarianie i weganie powinni być zadowoleni z tego rozwoju, jako że oferuje on większy wybór i promuje bardziej świadome odżywianie, korzystne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jednak realizacja Agendy 2030 przez ONZ, WHO i WEF, a także systematyczne wprowadzanie ich planów, pokazuje, że nie jest to działanie pełne troski i przemyślenia. Jak wyjaśniło Kla.TV w programie „Żywność jako broń” (www.kla.tv/27948), Agenda 2030 jest wielkim zwodzeniem.
Cel numer 2 Agendy 2030 ma na celu wyeliminowanie głodu, zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego, lepszego odżywiania oraz promowanie zrównoważonego rolnictwa [patrz „Oszustwo związane z etykietowaniem Agendy 2030” www.kla.tv/18739]. Niemniej, obserwując zniechęcenie rolników, można zauważyć, że tradycyjne, małoskalowe rolnictwo jest marginalizowane, podczas gdy międzynarodowe korporacje przejmują kontrolę nad globalną produkcją żywności przez rolnictwo przemysłowe, inżynierię genetyczną i agrochemikalia.
Jakie rozwiązania proponuje Bill Gates i czym ona grożą?
Jednym z zaproponowanych rozwiązań, jakie Bill Gates i inni proponują w celu zakończenia głodu na świecie i zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego, jest żywność syntetyczna i rolnictwo wertykalne [specjalna forma rolnictwa miejskiego | program: „Kto kontroluje żywność…” www.kla.tv/23292], które teoretycznie oferują wiele korzyści. Jednak w październiku 2023 r., Uncut-News opublikował artykuł pt. „Dlaczego żywność syntetyczna jest bardzo niebezpieczna”.
Polecamy: Dla elit mięso i normalne potrawy! Dla reszty mąka ze świerszczy?!
Źródło: kla.tv