– Cześć Sinead. Jesteśmy na konferencji LGB Alliance 2022. Przemawiałaś tu w zeszłym roku. Wtedy po razy pierwszy usłyszałem twoją historię. Podzieliłaś się bardzo osobistymi szczegółami dotyczącymi twojej tranzycji, detranzycji i o wyzwaniach, którym stawiałaś czoła wówczas i teraz.
Zmiana płci. W jakim wieku rozpoczęła się tranzycja?
– Chcę przedstawić cię amerykańskim widzom, którzy być może o tobie słyszeli. Mieszkasz w Glasgow w Szkocji i przeszłaś przez doświadczenia związane ze zmianą płci, z zażywaniem hormonów, w tym testosteronu i z operacja chirurgiczną. W jakim wieku rozpoczęłaś medyczną tranzycję?
Polecamy: Rozmowa Pospieszalskiego. DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!” [WIDEO]
W wieku 20-21 lat zapadła decyzja o zmianie płci
– Byłam już pełnoletnia. Procedury medyczne rozpoczęły się, kiedy skończyłam 24 lata. Potrzeba zmiany płci pojawiła się u mnie w wieku 20-21 lat. Jednak z kliniką skontaktowałam się dopiero po ukończeniu 23lat. W kolejnym roku rozpoczęły się procedury medyczne – przytacza swoją historię Sinead Watson.
– Jakie były twoje odczucia w latach poprzedzających tę decyzję, że nie mogłaś żyć swoim własnym życiem jako kobieta, którą jesteś? – zadaje kolejne pytanie redaktor. – Byłam bardzo zgorzkniała. Byłam bardzo rozgoryczona. Nie lubiłam tego, że jestem kobietą. Nie lubiłam być postrzegana jako kobieta. Całkowicie pogardzałam swoim ciałem i po prostu miałam wrażenie, że gdy „stanę się mężczyzną”, to problemy i nienawiść do samej siei, które odczuwałam, znikną – odpowiada Sinead Watson.
– I zrobiłaś to? – Przekonywałam siebie przez kilka lat, ponieważ byłam kobietą biorącą testosteron, miałam dużo więcej energii. Czułam, że stać mnie na więcej. Byłam bardziej zmotywowana. Gdybyśmy rozmawiali o tym w 2015 roku, powiedziałabym, że tranzycja uratowała mi życie, ponieważ w to wierzyłam – wyjaśnia Watson.
Tranzycja i problemy, które nie zniknęły
– Jednak nie można zbyt długo oszukiwać samego siebie. Wszystkie problemy, przed którymi chciałam uciec dzięki tranzycji, nadal istniały. Pomimo terapii hormonalnej nawet po operacji chirurgicznej nadal bardzo borykałam się z nienawiścią do samej siebie – podsumowuje Sinead Watson.
Polecamy: Jan Pospieszalski: Prezes Ordo Iuris ujawnia wstrząsające kulisy „tranzycji” płciowej! [WIDEO]
Źródło: HUSSAR-2020 (Bitchute.com)